Bestuur, medewerkers en kernteams

Bestuur

Het bestuur van de GHC bestaat uit:

  • voorzitter Paul Rademaker, huisarts te Grijpskerk
  • penningmeester Trudy Oldenhuis, huisarts te Groningen
  • secretaris Kirsten Hut, huisarts te Stadskanaal
Paul Rademaker

Paul Rademaker

Voorzitter

bestuur@ghcgroningen.nl
Trudy Oldenhuis

Trudy Oldenhuis

Penningmeester

bestuur@ghcgroningen.nl
Kirsten Hut

Kirsten Hut

Secretaris

bestuur@ghcgroningen.nl

Management

Het management van de GHC wordt gevormd door Tineke Hummel en Marcel van Keulen.

Tineke Hummel

Tineke Hummel

Manager

050-3695039 t.hummel@ghcgroningen.nl
Marcel van Keulen

Marcel van Keulen

Manager

050-3695039 m.van.keulen@ghcgroningen.nl

Medisch-inhoudelijk

Op grond van kwaliteitsmetingen houden de kaderartsen continu de vinger aan de pols. Zij onderhouden contacten met ketenpartners, consulteren en adviseren huisartsenpraktijken, organiseren nascholingen en signaleren en initiëren nieuwe preventie-onderwerpen.

Roland Riemersma

Roland Riemersma

Extern adviseur

secretariaat@ghcgroningen.nl

Organisatorisch en financieel

Nienke Boendermaker

Nienke Boendermaker

Zorgprogrammacoördinator

050-3695033 n.boendermaker@ghcgroningen.nl
Ina de Vries

Ina de Vries

Beleidsadviseur

050 - 369 50 36 i.de.vries@ghcgroningen.nl
Nynke Ant Annema

Nynke Ant Annema

communicatie- en projectmedewerker

050-3695035 na.annema@ghcgroningen.nl
Siena Beekman

Siena Beekman

Financiële administratie

050-3695039 s.beekman@elann.nl
Sonja Doorn

Sonja Doorn

Financiële administratie

050-3695038 s.doorn@elann.nl
Karen Diephuis

Karen Diephuis

Nascholingscoördinator

050-3666440 k.diephuis@elann.nl
Astrid Mol

Astrid Mol

Managementondersteuning

050-3695032 a.mol@ghcgroningen.nl
Florien Postema

Florien Postema

Bestuurs- en directiesecretaresse

050-3695039 secretariaat@ghcgroningen.nl
Sara Moes

Sara Moes

Secretaresse

050-3695039 secretariaat@ghcgroningen.nl

Consulenten

Joke Beukema is betrokken bij de Werkgroep Kwaliteit en Nascholing en is onze contactpersoon voor de nascholingsafdeling van ELANN. Ankie Haaijer, Inky van der Kwaak en Remma Gorter bezoeken praktijken die deel willen nemen aan een zorgprogramma en praktijken die vragen hebben over de registratie van indicatoren.

Joke Beukema

Joke Beukema

coördinator kwaliteitsbeleid

050-3695034 j.beukema@ghcgroningen.nl
Ankie Haaijer

Ankie Haaijer

praktijkconsulent

050-3695030 a.witteveen@ghcgroningen.nl
Remma Gorter

Remma Gorter

Praktijkconsultent

050-3695031 r.gorter@ghcgroningen.nl
Inky van der Kwaak

Inky van der Kwaak

Praktijkconsulent

050-3695039 i.vander.kwaak@ghcgroningen.nl

Kernteams

Er zijn vier kernteams opgericht voor het maken en borgen van verwijs- en terugverwijsafspraken met de regionale ziekenhuizen, consultatie van de specialist door de huisarts en nascholingscurricula: - Cardiologie

- Longen

- Diabetes & Chronische Nierschade

- Ouderenzorg